Про компанію

Фабрика "Polesie" більш 20 років відома як виробник високоякісних пластмасових іграшок. При виробництві ми використовуємо тільки сертифіковану сировину та барвники, придатні до контакту з харчовими продуктами. Парк сучасного обладнання дозволяє в короткий термін випускати необхідну кількість продукції та постійно підтримувати в наявності більше 4 000 найменувань іграшок.
Гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяють нам посідати одне з лідируючих місць на ринку товарів для дітей.
Ми не просто виробляємо та продаємо дитячі іграшки, а допомагаємо батькам вирішити завдання, пов'язані з дозвіллям і розвитком дитини.
Створюючи цей сайт, ми хотіли надати вам можливість дізнатися історію підприємства та основні етапи становлення колективу, оперативно знайомитися з нашою продукцією та отримувати достовірну інформацію про новинки.
Історія підприємства починає свій відлік із 1998 року.
У невеликому стародавньому поліському місті Кобрині на орендованому майданчику в 200 квадратних метрів колектив із 10 осіб на єдиному ручному видувному верстаті видав першу продукцію – пірамідки.
Поступово, рік у рік, підприємство зростало кількісно та якісно, збільшувалися виробничі площі, удосконалювалася технологія, зростав асортимент продукції, що випускається.
Із 2001 року "Polesie" реорганізується в спільне підприємство за участю іноземного інвестора. Основні ринки продажів у цей період – Білорусь, Україна.
2002 рік – укладено ліцензійну угоду на випуск виробів під товарної маркою «VISTA» (Чехія).
2006 рік – укладено ліцензійну угоду на випуск виробів під товарної маркою «Palau» (Іспанія).
2006 рік – укладено ліцензійну угоду на випуск виробів під товарної маркою «MOLTO» (Іспанія).
2007 рік – система менеджменту якості СТОВ "ВП Polesie" сертифікована згідно з ІSО 9001. Кожний виріб має сертифікат безпеки згідно з нормами EN/71.
Із цього ж періоду починається активне просування продукції підприємства на ринок Євросоюзу.
2012 рік – викуплено права на випуск асортименту під товарної маркою «Wader Quality Toys».
Розширення ринків збуту – Канада, США, Близький Схід, Африка.
2014 рік – викуплено права на випуск асортименту під товарної маркою «Coloma Y Pastor».
2015 рік – початок поставок продукції до Австралії та Японії.
На сьогодні «Polesie» – торговельна марка, якій тата й мами більш ніж у 70 країнах світу довіряють найдорожче – своїх дітей.
Виробничий комплекс підприємства без перебільшення є одним із кращих у Європі у своєму сегменті ринку та дозволяє випускати найширший асортимент іграшок і господарсько-побутових товарів.
Чисельність працівників підприємства станом на травень 2022 року становить більше 2 750 чоловік.
Виробничі та складські площі становлять більше 80 000 кв. м.
Підприємство здійснює випуск продукції під торговельними марками «Polesie», «Wader Quality Toys», «Molto», «Palau», «Coloma Y Pastor».
Підприємство «Polesie» провадить активну виставочну діяльність, беручи участь у найбільших виставках у Білорусі, Україні, Польщі, Німеччині, Нідерландах, ОАЕ, Гонконгу, Японії та Австралії.
Дякуємо за співпрацю з нашою компанією всім учасникам ринку іграшок, що несуть добро у будинки людей, дарують посмішку малюкам.

З повагою, компанія СТОВ «ВП Polesie».